Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Встановлення пральних машин

Встановлення пральних машин у Києві

Вітаємо з придбанням пральної машини! Це предмет абсолютно необхідний у домашньому побуті та настільки звичний для сучасної людини, що здається само собою зрозумілим. Так і є. Але на відміну від телевізора або комп'ютера пральна машина потребує встановлення, її не можна просто взяти та ввімкнути. Погодьтеся, доцільніше викликати майстра для встановлення пральної машини, а потім без проблем користуватися нею довгий час, ніж спочатку витратити свій час та сили на самостійне підключення, а потім – додаткові гроші на ремонт пральної машини.

Наші переваги

Ми працюємо у зручний для Вас час

Точний час візиту майстра узгоджується заздалегідь, і ми дотримуємося домовленості. Ви можете чітко спланувати свій день.

Якісні комплектуючі

Один із стандартів якості, які ми практикуємо, стосується комплектуючих, запасних частин та матеріалів. Усі вони сертифіковані і проходять додаткову перевірку до установки.

Гарантія на роботу

Ми добре знаємо технологію встановлення, обслуговування та ремонту побутової техніки. Наші майстри суворо дотримуються рекомендацій виробників. Тому на всі виконані нами роботи зі встановлення Ви отримаєте гарантію терміном на 2 роки.

Контроль якості

вРемонт певно стежить за якістю не тільки комплектуючих або технологічної роботи, але і сервісу. Ми маємо спеціальний відділ контролю якості (ВКЯ), який уважно вивчає всі зауваження клієнтів та контролює їх втілення в життя.

Чому краще довірити установку фахівцю?

Багато хто впевнений у тому, що здатний виконати встановлення пральної машини самостійно. Безумовно, будь-яка уважна і наполеглива людина з мінімальними технічними знаннями зможе домогтися того, щоб машина почала прати. Але при цьому часто допускаються такі помилки:

01
Електроживлення

Як правило, пральну машину включають у звичайну електричну розетку - тобто в більшості випадків без заземлення та з недостатнім перетином кабелю. Це створює небезпеку перевантаження побутової мережі, може призвести до короткого замикання та виходу машини з ладу. Професійний майстер проведе окрему електролінію для живлення пральної машини.

02
Вирівнювання

Без досвіду досить складно вирівняти пральну машину горизонтально за рівнем підлоги. Значить, під час роботи неминучі вібрації, особливо за віджиманні білизни. Це створить зайве навантаження на амортизатори і зашкодить барабан – причому швидше зарано, ніж пізно.

03
Гідросистеми

Помилки, пов'язані з підключенням до водопроводу та каналізаційної труби, у кращому випадку порушать герметичність системи – і тоді, швидше за все, підтікатиме вода, з'явиться вогкість і неприємний запах. У гіршому випадку зламається механізм набору та/або зливу води, і пральна машина перестане працювати.

Що входить до послуги встановлення пральної машини?

Майстер нашого сервісного центру послідовно виконає всі дії, необхідні для нормальної та довготривалої служби Вашої побутової техніки. Конкретніше, послугу встановлення пральної машини входять такі работы:

Розміщення у потрібному місці

При цьому обов'язково буде виконано ретельне вирівнювання агрегату, а при вбудовуванні в меблі – перевірка необхідних зазорів навколо машини та підведення комунікацій (шлангів та проводів).

Підведення води

Для захисту клапана пральної машини від постійного непотрібного навантаження необхідно встановити запірний кран для подачі води. Залежно від виду стояка та змішувача мийки буде підключено або трійник з кутовим краном (на гнучку підводку), або трійник-водовідведення з краном (врізається в трубу).

Злив води

Найпростіший спосіб – просто закріпити шланг на раковині чи ванній. Але професійна установка зазвичай має на увазі прямий злив у каналізацію, з герметичним з'єднанням для захисту від протікання та запаху.

Електропостачання

Монтаж окремої лінії із заземленням виконується від роздавального щита та додатково захищається встановленням автоматичного вимикача на 16А (автоматичної «пробки»). При установці пральної машини з системою Aqua-Stop важливо правильно розташувати захисний автомат у загальній схемі, інакше прання не працюватиме.

Тестування та консультація

Після підключення пральної машини майстер перевірить її працездатність (без білизни), а також надасть консультації щодо оптимальних режимів експлуатації.

У Вас залишились питання?

Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо і відповімо на всі питання

  Комплектуючі

  При стандартній установці пральної машини використовуються такі комплектуючі:

  • Трипрохідний кульовий кран
  • Автоматичний вимикач (16А)
  • Розетка із заземленням (16А)
  • Фільтр очищення води
  • Електричний провід ПВС
  Звертаємо Вашу увагу

  У «вРемонт» вартість всіх витратних матеріалів входить у загальну ціну встановлення пральної машини. Якщо майстру доведеться використовувати більше деталей, це не позначиться на рахунку.

  Ціни

  Вартість встановлення залежить від складності робіт. Тому до вивчення Вашої конкретної нагоди ми називаємо діапазон цін. Точну калькуляцію майстер зможе надати на місці.

  Розцінки на встановлення окремо стоїть і вбудованої техніки розрізняються, оскільки вбудовування пральної машини в меблі означає додаткові роботи з припасування та вирівнювання, а також проведення комунікацій.

  Установка пральної машини, що окремо стоїть.
  Ціна: від 760 ₴
  Тривалість роботи: 110 хвилин
  Гарантія: 1 рік
  Встановлення пральної машини, що вбудовується.
  Ціна: від 200 ₴
  Тривалість роботи: 50 хвилин
  Гарантія: 2 роки
  У ціну включено:
  • Виїзд майстра на Вашу адресу
  • Виконання всіх робіт із встановлення
  • Вартість всіх необхідних комплектуючих

  Сервісний центр “вРемонт” спеціалізується на ремонті побутової техніки, зокрема ми працюємо з післягарантійним ремонтом пральних машин.

  Післягарантійний ремонт пральних машин потрібен тоді, коли у вас закінчився термін гарантії, або поломка є негарантійним випадком. Компанія “вРемонт” використовує оригінальні комплектуючі для ремонту пральних машин і дає гарантію на виконані роботи.

  Замовити виїзд майстра з ремонту пральних машин можна в будь-який район Києва і передмістя: Дарницький район, Оболонь, Солом’янський район, Святошинський район, Голосіївський район, Деснянський район, Дніпровський район, Шевченківський район, Печерськ.

  Чому варто звернутися до нас

  Будь-якому нашому клієнту дуже важлива швидкість і якість ремонту. І ми це прекрасно розуміємо, і враховуємо у своїй роботі. І що найголовніше, нам можна довіряти, тому що:

  1. Працюємо на ринку з 2013 року. Є правило: що довше компанія на ринку, то більше в неї досвіду і навичок у ремонті пральних машин.
  2. Намагаємося тримати народні ціни на свої послуги. Хоча ціна ремонту ПМ може значно відрізнятися залежно від складності поломки та бренду техніки.
  3. Надаємо гарантію на виконані роботи та запчастини від 3-х місяців до 2-х років. Гарантія – це ваша впевненість у тому, що ремонт буде виконано якісно і пральна машина ще послужить.
  4. Використовуємо в роботі виключно оригінальні запчастини, не дешеві аналоги, які мають великий ресурс роботи.
  5. Ремонтуємо всі моделі пральних машин: старі та нові пралки AEG, Bosch, Gorenje, Kaiser, Samsung, Electrolux, Toshiba, Asko та інших брендів.
  6. Практично будь-який ремонт виконується протягом 24 годин після звернення, крім складних випадків. Але потрібно відразу прорахувати – чи раціонально в такому разі проводити ремонт пральної машини? Може доцільніше буде купівля нової пральної машини.
  7. Працюємо без вихідних і святкових днів, щоб підлаштуватися під будь-які графіки киян і не залишати їх надовго сам на сам із проблемою.

  Скільки коштуватиме ремонт пральної машини автомат

  Вартість ремонту пральної машини залежить від характеру поломки та моделі пральної машини. У 2023 році в середньому, ціна становить від 700 до 2500 гривень. Остаточну вартість робіт з урахуванням заміни запчастин майстер може назвати після діагностики несправності пральної машини автомат. Оплатити послугу можна готівкою або карткою будь-якого банку.

  Діагностика та ремонт пральної машини

  Діагностика – це перший етап ремонту пральної машини, що дає змогу дізнатися причину несправності техніки та підібрати оптимальний варіант її усунення. Діагностичні роботи проводить кваліфікований фахівець сервісного центру “вРемонт”.

  За результатами діагностики майстер визначає, який компонент машинки вийшов з ладу і потребує втручання:

  1. Електричні компоненти (електронний блок керування, датчики, реле).
  2. Електричний двигун (підшипники, щітки, обмотка).
  3. Насос (помпа) – заклинювання, знос крильчатки та приводного ременя.
  4. Клапан подачі води – заклинювання, порушення цілісності або старіння ущільнення.
  5. Пресостат (пошкодження мембрани, окислення контактів).
  6. ТЕН (перегорання, коротке замикання).

  Виклик майстра додому

  Щоб викликати майстра з ремонту пральних машин, необхідно зателефонувати в компанію або залишити заявку на сайті, вказавши бренд і модель пральної машини автомат, ознаки поломки, час і адресу.

  Вартість виклику залежить від видалення і становить від 70 грн. Деталі можна дізнатися, зв’язавшись із нами.