Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Ремонт холодильників
Ремонт холодильників у Києві

Ремонт холодильників в Києві

Здійснюємо ремонт холодильників з 2013 року.

Спеціаліст прибуде у день виклику, проведе кваліфікований ремонт і надасть гарантію на термін до 24 місяців.

Усі необхідні матеріали та запчастини у майстра при собі.

Переваги для вас
Безкоштовна діагностика

Виїзд майстра та діагностика у подарунок за згодою на ремонт

Гарантія якості

Даємо гарантію до 2 років на роботу та запчастини

Ремонт протягом доби

Більшість за 2 години після оформлення заявки

Оригінальні запчастини

Працюємо лише з сертифікованими виробниками

Досвідчені майстри

Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою

Працюємо з 2013 року

Найбільший сервіс в Україні

Ремонт холодильників на дому

Майстер приїде до вас в узгоджений час для проведення діагностики холодильника з метою визначення першопричини поломки.

Діагностика безкоштовна за умови ремонту побутової техніки нашим сервісним інженером. Точну вартість ремонту можна визначити тільки після ретельної діагностики побутової техніки. Вона залежить від складності поломки + вартості запасної частини.

Ціни на часті поломки
Діагностика
БЕЗКОШТОВНО ₴
 • При виконанні ремонту
Заміна датчика
Від 450 ₴
 • Заміна датчика
Заміна вентилятора
Від 480 ₴
 • Заміна вентилятора
Заміна таймера
Від 400 ₴
 • Заміна таймера
Заправка фреоном
Від 700 ₴
 • Заправка фреоном
 • Заміна фільтра
Заміна ТЕНа холодильної камери
Від 650 ₴
 • Заміна ТЕНа
Заміна мотор-компрессора
Від 1200 ₴
 • Заміна компрессора
 • Заправка фреоном

Які поширені поломки холодильників

Як показує 10-річна практика, більшість поломок усуваються швидко і недорого. Але бувають і складні несправності, що вимагають більше часу майстра.

Розшифруємо найчастіші несправності та їхні першопричини.

Холодильник не вмикається

 1. Різкий стрибок напруги в мережі нижче 200 В або вище 240 В.
 2. Зламалася кнопка розморожування холодильника.
 3. Несправність захисного або пускового реле.
 4. Окислилися контакти на модулі керування.
 5. Поломка мотор-компресора.

Холодильник відключається практично відразу після ввімкнення

 1. Вийшло з ладу захисне реле.
 2. Проблема з котушкою пускового реле.
 3. Дефект пускової обмотки двигуна.

Холодильник не охолоджує

 1. Витік фреону.
 2. Зламаний терморегулятор.
 3. Зниження ККД мотор-компресора.

Холодильник погано морозить

 1. Поломка терморегулятора.
 2. Розгерметизація камери.
 3. Зниження ККД мотор-компресора.

Холодильник сильно морозить

 1. Увімкнена кнопка шокової заморозки.
 2. Терморегулятор виставлено на максимальне значення заморозки.
Дізнайтесь, скільки коштує ремонт холодильника

Надішліть Ваш номер телефону, майстер зв'яжеться з Вами та зорієнтує за ціною.

  Наші майстри
  до майстрів
  4.5

  Відгуків: 2

  Євген Рижков
  7 років досвіду
  Майстер по ремонту:
  телевізори, електричні духовки, електроплити, електроварильні поверхні
  Київ
  4.5

  Відгуків: 2

  Олексій Кліменко
  5 років досвіду
  Майстер по ремонту:
  бойлери, телевізори, мікрохвильові печі, кавоварки
  Київ
  4

  Відгуків: 2

  Зорін Артем
  3 роки досвіду
  Майстер по ремонту:
  бойлери, мікрохвильові печі, кавоварки
  Київ
  4.67

  Відгуків: 3

  Богдан Кирей
  11 років досвіду
  Майстер по ремонту:
  газові котли, газові колонки, газові плити
  Київ
  5

  Відгуків: 2

  Дмитро Трошев
  6 років досвіду
  Майстер по ремонту:
  пральні машини, холодильники, кондиціонери
  Київ
  Знижка -10%
  На всі ремонтні роботи вашої техніки

  Надішліть ваш телефон прямо зараз, і ми передзвонимо вам для уточнення деталей замовлення.

   Як замовити виїзд майстра

   Замовлення виїзду майстра для діагностики та ремонту холодильників доступне у будь-якому районі Києва та передмісті: Дарницький (Позняки, Осокорки), Оболонь, Солом’янський, Святошинський (+Борщагівка), Голосіївський (Теремки), Деснянський (Троєщина), Дніпровський (Лісовий масив), Шевченківський, Печерськ.

   Часті питання

   Чому холодильник перестав холодити?

   Якщо холодильник перестав охолоджувати, причини можуть бути різноманітними. Можливі пошкодження або витік холодоагенту, засмічення вентиляційних отворів усередині холодильника, проблеми з термостатом, несправність компресора, а також проблеми з випарником або конденсатором. Порушення роботи дверних ущільнювачів також може призвести до витоку холодного повітря. У разі неполадок рекомендується звертатися до професіоналів з ремонту холодильників, які зможуть провести діагностику і ремонт для відновлення нормальної роботи пристрою.

   Через що холодильник почав видавати сторонні звуки?

   Якщо холодильник видає сторонні звуки, причини можуть включати вібрації через нерівну підлогу, зміни звуків компресора, проблеми з вентиляторами, засмічення вентиляційних отворів, тріск і клацання через зміну температури, а також можливі проблеми з реле або контакторами компресора. У разі незвичних звуків рекомендується провести ретельну перевірку або звернутися до професіоналів для діагностики та усунення несправностей.

   Що робити, якщо корпус холодильника тріснув?

   Якщо корпус холодильника тріснув, оцініть глибину тріщини і переконайтеся, що вона не становить загрози для роботи пристрою. У разі серйозних пошкоджень, особливо якщо тріщина глибока або розташована в критичному місці, рекомендується звернутися до професіонала з ремонту холодильників. При тимчасовому вирішенні, якщо тріщина неглибока і не впливає на функціональність холодильника, можна скористатися спеціальним клеєм або герметиком. Важливо також забезпечити безпеку навколо тріщини, особливо якщо вона знаходиться в доступній зоні. У разі серйозних пошкоджень або застарілого холодильника, можливо, варто розглянути варіант його заміни новим пристроєм.

   Як переважити двері холодильника на інший бік?

   Для переважування дверцят холодильника на інший бік виконайте такі кроки: вимкніть холодильник, витягніть продукти та полиці, визначте місце розташування петель, зніміть верхню кришку, відкрутіть болти верхньої петлі, зніміть дверцята та перенесіть нижню петлю на протилежний бік. Перенесіть заглушки, кріплення ручок і саму ручку, якщо необхідно. Встановіть двері на нову петлю, закріпіть верхню петлю, перевірте щільне закриття дверей і, за необхідності, відрегулюйте петлі. Встановіть на місце полиці та продукти, підключіть холодильник до мережі та перевірте його роботу. Пам'ятайте, що процес може трохи відрізнятися залежно від моделі холодильника, тому рекомендується ознайомитися з інструкцією з експлуатації.

   Що робити, якщо зникло світло в холодильнику?

   Якщо зникло світло в холодильнику, слід виконати кілька кроків для виявлення та усунення проблеми. Насамперед, перевірте загальне електропостачання в будинку і переконайтеся в правильному підключенні холодильника. Перевірте автоматичний вимикач або запобіжник в електрощитку і, якщо необхідно, відновіть їхню функцію. Перевірте також стан лампи всередині холодильника, і, якщо вона перегоріла, замініть її. Якщо проблему не усунуто, можливо, знадобиться допомога професійного майстра з ремонту холодильників для подальшої діагностики та усунення несправності.

   Чому двері холодильника не закриваються щільно?

   Двері холодильника можуть не закриватися щільно з кількох причин. Насамперед слід перевірити стан ущільнювача дверей - гумової прокладки по краю дверей. Очистіть ущільнювач від забруднень, перевірте на знос або пошкодження, і за необхідності замініть. Неправильне встановлення полиць або їх перевантаження також може заважати зачиненню дверцят, тому переконайтеся, що всі елементи всередині холодильника встановлені правильно. Перевірте, чи стоїть холодильник на рівній поверхні, щоб уникнути неправильного закриття через нерівну підлогу. Петлі дверцят можуть зноситися, ослабнути або пошкодитися, тому регулюйте або замінюйте їх за потреби. У разі деформації дверей або корпусу рекомендується звернутися до професіонала для вирішення проблеми. Якщо після проведення зазначених перевірок проблему не усунуто, рекомендується звернутися до майстра з ремонту холодильників для більш детальної діагностики та усунення несправностей.

   Звідки з'явилася блакитна вода в холодильнику?

   Поява блакитної води в холодильнику може бути зумовлена кількома причинами. По-перше, це може бути холодоагент, який використовується в акумуляторі холоду, і його наявність у холодильній камері може вказувати на несправність термостата або компресора. Рекомендується викликати майстра для проведення діагностики та усунення проблеми. По-друге, можливо, що упаковка продуктів із блакитною рідиною протекла. У цьому разі слід видалити продукт, що протікає, провести очищення холодильника і перевірити інші продукти на наявність витоків. Також варто врахувати можливість хімічної реакції між продуктами і матеріалами холодильника, перевіривши всі продукти на наявність витоків.

   Чому з'являється конденсат на холодильнику?

   Поява конденсату на холодильнику може бути зумовлена кількома причинами. По-перше, часте відчинення дверцят та їхнє тривале залишення відчиненими можуть призвести до потрапляння теплого повітря всередину, яке стикається з холодними поверхнями, спричиняючи конденсат. По-друге, нещільне закриття дверей може сприяти проникненню вологого повітря, також спричиняючи утворення конденсату. Вологість у приміщенні, висока вологість повітря, погана вентиляція або несправності в системі охолодження можуть також впливати на утворення конденсату. Щоб запобігти цій проблемі, важливо дотримуватися рекомендацій щодо використання та встановлення холодильника, підтримувати оптимальні умови в приміщенні та за необхідності звертатися до професіонала для ремонту.

   Що робити, якщо під ящиком з овочами накопичується вода?

   Якщо під ящиком з овочами в холодильнику накопичується вода, важливо виконати такі кроки. По-перше, очистіть отвір для відведення талої води від можливих засмічень. Потім перевірте роботу системи дефросту, оскільки несправності можуть спричиняти накопичення вологи всередині холодильника. Переконайтеся, що ящик не перевантажений продуктами, що може спричинити перегрів і конденсацію вологи. Регулюйте рівень вологості в холодильнику та перевірте стан ущільнювача дверей. Якщо проблема зберігається, рекомендується звернутися до професіонала з ремонту холодильників для подальшої діагностики та усунення несправності.

   Від чого в холодильнику з'являється неприємний запах?

   Якщо в холодильнику з'являється неприємний запах, рекомендується провести такі заходи. Перш за все, очистіть отвір для відведення талої води від можливих засмічень. Перевірте роботу системи дефросту, оскільки несправності можуть спричиняти накопичення вологи всередині холодильника. Переконайтеся, що ящик з овочами не перевантажений, щоб уникнути перегріву та утворення конденсату. Регулюйте рівень вологості в холодильнику та перевірте стан ущільнювача дверей. Якщо проблема зберігається, рекомендується звернутися до професіонала з ремонту холодильників для подальшої діагностики та усунення несправності.

   У Вас залишились питання?

   Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо і відповімо на всі питання