Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Блог Огляд товарів Особливості циклів прання пральних машин Samsung
Огляд товарів

Особливості циклів прання пральних машин Samsung

Кожен виробник забезпечує свої пральні машини певною кількістю програмних режимів. І залежно від класу пристрою їх кількість може змінюватись. Пральні машини під брендом Samsung мають розширений набір можливостей, які здебільшого недоступні на техніці інших виробників. У цій невеликій публікації будуть розглянуті особливості циклів машинок Samsung, які здатні оптимально виконати прання будь-яких ваших речей.

Характеристики основних програмних режимів пральних машин Samsung

Однією з особливостей пралок Samsung є спосіб позначення режимів на селекторі команд – виробник відмовився від піктограм, а назви програм прання пишуться навпроти потрібного положення. Значки залишилися лише на панелі опцій. Вони відображають, яка з опцій обрана для поточного циклу.

Характеристики основних програмних режимів пральних машин Samsung

Крім звичних для пральних машин всіх виробників циклів (бавовна, синтетика, шерсть і для делікатних речей), у пралках Samsung передбачено низку розширених режимів, які допомагають господаркам більш тонко налаштовувати роботу пральної машини, особливо для певних речей. Їхня кількість залежить від моделі, але найпопулярнішими вважаються:

 1. Швидкий 15-хвилинний. Цей режим призначений для малозабруднених речей загальною вагою трохи понад 2 кг. При цьому в лоток засипається лише 20 грамів мийних складів.
 2. Режим щоденного прання. Вибирають для прання спідньої білизни, сорочок чи інших повсякденних речей.
 3. Супер Еко. У цій програмі прання виконується за низької температури та можна досягти найкращого відпирання при мінімальному споживанні електрики.
 4. Супер швидкий режим. Є в пральних машинах із технологією попереднього спінювання порошку EcoBubble. Також належить до економних режимів.
 5. Темний одяг. До складу циклу входять додаткові полоскання. При цьому барабан обертається повільніше, ніж за звичайних режимах. Це дозволяє прати речі більш делікатно та ретельно обполіскувати.
 6. Автоматичне (оптимальне) прання. У цьому режимі машинка сама регулює необхідну кількість мийних компонентів залежно від ступеня забрудненості та завантаження барабана.
 7. Постільні приналежності. При виборі цієї програми в барабан завантажують лише білизну одного типу загальною вагою трохи понад 2 кг.
 8. Повітряне прання. Це спеціальна програма для видалення неприємних запахів.
 9. Спорт. Цей режим вибирають для прання спортивного, включаючи лижний одяг, а також верхнього одягу виготовленого з мікрофібри, стрейчу або спандексу.
 10. Полоскання з віджиманням. Запускає додатковий цикл полоскання.
 11. Очищення барабана. Ця фірмова програма дозволяє без застосування хімічних компонентів очищати барабан від бруду та бактерій. Запускається при порожньому барабані.

Докладніше можливості кожного з наведених режимів описані в посібнику користувача.

Як вибрати програму та запустити потрібний режим

Як вибрати програму та запустити потрібний режим пральної машини

У більшості моделей вибір програм виконується за допомогою командоселектора. Зміна програм здійснюється натисканням кнопки по центру селектора. При цьому навпроти програм спалахують світлодіоди. У деяких моделях назва програми відображається на дисплеї. За допомогою кнопок можна додати додаткову опцію.

Щоб запустити вибрану програму, натисніть кнопку Старт (Пуск).

Схожі публікації