Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Блог Корисна інформація Як під’єднати пральну машину правильно?
Корисна інформація

Як під'єднати пральну машину правильно?

Від того, як під’єднати пральну машину, залежатиме не тільки зручність експлуатації, а й довговічність пристрою. Навіть невелика помилка через деякий час стає причиною серйозного ремонту пральних машин. Тому перед підключенням пральної машини важливо ознайомитися з інструкцією виробника. Викладених рекомендацій потрібно дотримуватися неухильно, якщо встановлення виконується своїми руками.

Як самому під'єднати пральну машину вдома

Підключення пральної машини: як підготуватися?

Місце для встановлення пралки важливо вибрати заздалегідь. Від цього залежатимуть не тільки розміри техніки, а й зручність підключення до електромережі. Тобто, це питання краще вирішити до здійснення покупки. Ось, що потрібно для підключення пральної машини ще:

  1. Підготовка рівного підлогового покриття, на якому буде розміщена техніка.
  2. Проведення водопостачання та монтування окремого крана (за бажання його можна доповнити фільтром).
  3. Проведення труби каналізації.
  4. Підготовка розетки із заземлювальним контактом. Потрібно упевнитися, що перетин дротів достатній для коректної роботи пристрою (як правило, потужність машинки не перевищує 3 кВт). Якщо є можливість, слід прокласти до пристрою окрему проводку.
  5. Перевірка того, що дверний отвір достатній для того, щоб вдалося внести через нього машинку.

Підключення пральної машини своїми руками потрібно виконувати покроково. Але за умови правильної і ретельної підготовки, процес займе мінімум часу. Якщо не уточнити, як правильно встановити машинку, і робити все поспіхом, є ризик припуститися помилок, які досить швидко стануть причиною несправності техніки, а значить, і дорогого ремонту.

Як правильно під’єднати пральну машину самостійно?

Як правильно під'єднати пральну машину самостійно?

Перш за все, слід акуратно розкрити упаковку, дістати пристрій, деталі та документи, а потім ознайомитися з інструкцією виробника. Перед тим як встановити пральну машину, потрібно викрутити гвинти для транспортування, які фіксували барабан у нерухомому стані, а після, поставити техніку на місце, вирівняти за допомогою рівня, повернувши її ніжки. Наприкінці, зафіксуйте положення кожної ніжки за допомогою гайок.

До води встановлення пральної машини самостійно, як правило, не викликає складнощів. Під’єднайте наливний шланг спочатку до пралки (патрубок клапана розташований на задній стінці), а потім, до крана води. Добре закрутіть різьбу з двох сторін. Важливо пам’ятати, що вода надходить під тиском, а недостатня фіксація може стати причиною протікання. Якщо не виходить виділити для машинки окремий вентиль, для підключення пристрою до водопроводу можна скористатися змішувачем, хоча це не найвдаліший варіант.

Як під’єднати пральну машину автомат до каналізації? Потрібно просто вставити кінчик зливної трубки в каналізаційну трубу, закріпивши його вгорі пристрою вище бака у формі “коліна”. Якщо окремий каналізаційний патрубок зробити не вдалося, є альтернатива – можна вивести трубку в раковину або у ванну. Хоча це теж не особливо зручно.

Як під’єднати пральну машину до електромережі? Максимально просто – достатньо вставити вилку шнура в розетку поблизу або в подовжувач. При цьому заземлювальний контакт має бути обов’язково присутній. Якщо немає надійного заземлення, можна поставити ПЗВ (пристрій із захистом відключення). Після, можна починати вільно користуватися пральною машинкою.

Схожі публікації