Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Zanussi

Ремонт пральних машин Zanussi

Сервісний центр вРемонт пропонує професійний ремонт пральних машин Zanussi на дому. Відновлюємо поломки будь-якого ступеня складності.

Більшість несправностей усуваємо в день звернення.

Майстер ремонтує пральну машину Zanussi

Пральні машини Zanussi вирізняються високою якістю і надійністю, але теж схильні до поломок, як і будь-яка інша домашня техніка.

Види поломок пральних машин Zanussi

  1. Не вмикається пралкаПроблема може бути пов’язана з пошкодженням мережевого шнура, розетки, запобіжника або плати керування.
  2. Не набирається або не зливається водаНеполадка може бути наслідком засмічення фільтра, шланга або насоса, несправністю клапана, датчика рівня води або плати керування.
  3. Не крутиться барабанНесправність часто трапляється через зношення або порив ременя приводу, поломку двигуна, щіток, підшипників або плати керування.
  4. Чути сильний шум або вібраціїПоломка може бути пов’язана з неправильною установкою і балансуванням пральної машини, перевантаженням білизни, зносом підшипників і амортизаторів.

Ціна на ремонт пральних машин Zanussi

У нашому прайс-листі вказана вартість типових робіт без урахування ціни запчастини. Вона залежить від складності поломки та роботи майстра. Діагностика безкоштовна за умови замовлення подальшого ремонту у нашого майстра.

Замовити виїзд майстра

Вартість виїзду майстра сервісного центра вРемонт становить від 70 грн. і залежить від віддаленості від нашого сервісу.

Для виклику майстра телефонуйте за номерами або оформляйте заявку онлайн. Узгодьте з менеджером дату і час візиту майстра – працюємо щодня з 8:00 до 22:00 без свят і вихідних.

Схожі публікації