Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Samsung

Ремонт пральних машин Samsung

Сервісний центр вРемонт виконує післягарантійний ремонт пральних машин Samsung з фронтальним і вертикальним завантаженням нових і старих моделей. Майстер прийде у зручний час і виконає діагностику, щоб визначити причину несправності.

На основі діагностики майстер складе план ремонту і загальний кошторис з урахуванням вартості зношеної запчастини.

Майстер ремонтує пральну машину Samsung

Часті поломки пральних машин Samsung

Найпоширеніші несправності пральних машин Samsung пов’язані з порушенням подачі або зливу, нагріву води, роботою двигуна і модуля управління. Щоб усунути несправність, майстер проводить діагностику, змінює або лагодить пошкоджені деталі.

Серед деталей, які найчастіше зношуються в пральних машинах Samsung, можна виділити такі:

  1. АмортизаториЗабезпечують плавність і стабільність роботи барабана під час віджимання. Амортизатори піддаються сильним навантаженням і з часом втрачають свою еластичність і жорсткість. Це може призвести до появи шуму, вібрації машини.
  2. ДатчикиКонтролюють різні параметри роботи машини: рівень води, температуру, швидкість обертання барабана тощо. Вони виходять з ладу через перепади напруги, коротке замикання, забруднення або механічне пошкодження. Це може призвести до неправильної роботи машини або її повної відмови.
  3. Двері люкаЗабезпечують герметичність і безпеку роботи машини. Дверцята люка можуть зношуватися через часте відчинення та зачинення, а також через вплив води, мийних засобів і бруду. Це може призвести до витоку води або неможливості запуску машини.
  4. Інші деталіТЕНи, насоси, підшипники, ремені, барабани тощо.

Замовити виїзд майстра

Оформляйте заявку через сайт сервісного центра вРемонт або телефоном. Узгодьте з консультантом дату і час візиту майстра.

Виклик фахівця від 70 грн. і залежить від віддаленості замовника.

Схожі публікації