Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин LG

Ремонт пральних машин LG

Сервісний центр вРемонт пропонує терміновий післягарантійний ремонт пральних машин LG в Києві. Ремонтуємо пральні машини старих і нових моделей з фронтальним і вертикальним завантаженням, вбудовані та окремостоячі, з функцією сушіння і пари.

Діагностика та ремонт побутової техніки здійснюється на дому кваліфікованими профільними майстрами.

Майстер ремонтує пральну машину LG

Згодом пральні машини виходять з ладу з різних причин: моральний знос запчастин, утворення накипу через жорстку воду, неправильна експлуатація тощо.

Як показує практика, більшість поломок пральних машин автомат LG не критичні, і оперативно усуваються майстрами того ж дня.

Ціна діагностики та ремонту пральної машини LG

Діагностика виконується безкоштовно за умови замовлення ремонту у нашого сервісного інженера. Вартість ремонту техніки буде відома за результатами діагностики, залежно від складності поломки та обсягу робіт. Вартість запчастин рахується окремо.

Види поломок пральних машин LG

  1. Протікання води з пральної машиниМоже бути пов’язане з нещільним встановленням зливного фільтра, засміченням зливного шланга або помпи, пошкодженням гумового ущільнювача люка або заливного клапана.
  2. Відсутність нагріву води в пральній машиніПричина може бути пов’язана з виходом з ладу нагрівального елемента (ТЕНа), реле тиску, термостата або термозапобіжника.
  3. Пральна машина не вмикається або не запускаєтьсяПричиною може стати пошкодження електричних проводів або клем, перегоряння запобіжника, несправність плати управління або кнопки ввімкнення.
  4. Пральна машина видає різні коди помилок на дисплеїВони вказують на конкретну несправність. Наприклад, код OE означає проблему зі зливом води, LE – проблему з двигуном або платою керування, IE – проблему із заливанням води тощо.

Як замовити виїзд майстра

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, вказавши бажану дату і час візиту майстра. Майстри сервісного центра вРемонт працюють щодня з 8:00 до 22:00 без свят і вихідних.

За можливості, вкажіть модель пральної машини автомат і ознаки поломки або код помилки на дисплеї.

Схожі публікації