Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Indesit

Ремонт пральних машин Indesit

Сервісний центр вРемонт пропонує послугу ремонту італійських пральних машин Indesit на дому. За кожним районом Києва закріплені майстри нашого сервісного центру, які працюють щодня з 8:00 до 22:00 без свят і вихідних.

Ремонт пральних машин Indesit Індезит в Києві

Виконуємо післягарантійний ремонт пральних машин Indesit, які вже не на гарантії, або несправність не пов’язана з гарантійним випадком.
Практично всі дрібні та середні ремонти усуваються на дому замовника. У разі складних поломок, коли, наприклад, потрібно розібрати барабан, машинка ремонтується в нашому центрі. Транспортування техніки в цьому випадку беремо на себе.

Що найчастіше ламається в пральних машинах Indesit

Серед найпоширеніших несправностей пральних машин автомат Indesit наші майстри відзначають:

  1. Несправність помпиТрапляється через потрапляння в насос твердих предметів, таких як монети, ґудзики, шпильки тощо, які блокують або пошкоджують крильчатку помпи.
  2. Поломка блоку управлінняЦе “мозок” побутової техніки, що керує всіма її програмами, режимами і функціями. Блок управління може вийти з ладу через стрибки напруги, потрапляння вологи або вигоряння електронних компонентів.
  3. Знос щіток електромотораЩітки – це графітові елементи колекторного електродвигуна, які передають струм між статором і ротором. Згодом щітки стираються і втрачають контакт з колектором, через що втрачається потужність двигуна, машинка смикається або не крутиться.
  4. Поломка ТЕНаНагрівальний елемент нагріває до певної температури воду в баку пральної машини. ТЕН може перегоріти або пробитися через накип, корозію або перевантаження за напругою.
  5. Вихід з ладу підшипниківВін забезпечують плавне обертання барабана пральної машини. Підшипники можуть зношуватися або руйнуватися через вібрацію, перевантаження білизни або протікання води через сальник.

Замовити виїзд майстра сервісу вРемонт

Для оформлення заявки зв’яжіться з нашим консультантом будь-яким зручним способом. Майстер приїде в узгоджений час за вашою адресою і усуне проблему в найкоротші терміни.