Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Gorenje

Ремонт пральних машин Gorenje

Сервісний центр вРемонт виконає післягарантійний ремонт вашої пральної машини вдома. Обслуговуємо всі райони Києва. Складні поломки усуваємо в майстерні – перевезення пралки здійснюється нашим транспортом.

Майстер ремонтує пральну машину Gorenje

Незважаючи на виняткову надійність і витривалість, пральні машини Gorenje, як і будь-яка інша побутова техніка, з часом ламається. Прискорює поломку неправильна експлуатація пральної машини автомат.

Основні поломки пральних машин Gorenje

Як показує 10-річний досвід, найчастіше в пральних машинах Gorenje спостерігаються такі поломки:

  1. Не зливається брудна водаПроблема може бути пов’язана з неправильним підключенням зливного шланга, засміченнями, зносом крильчатки або виходом з ладу зливного насоса.
  2. Протікання води під машинкоюПричиною може бути порушення цілісності шланга, з’єднання з каналізацією, зливного патрубка і навіть тріщина в баку.
  3. Не нагрівається водаПричиною поломки є вихід з ладу нагрівального елемента (ТЕН), який перегорає через відкладення солей на його поверхні.
  4. Підвищений шум і вібраціїЇх може спровокувати підшипник, що вийшов з ладу, або перегорілі щітки між статором і ротором, через що відбувається обертання барабана пралки. Якщо щітки зношуються, на дисплеї пральної машини нових моделей відображається помилка F4.

Замовити виїзд майстра

Майстри по ремонту пральних машин з нашого сервісу працюють щодня без святкових і вихідних днів з 8:00 до 22:00 і готові терміново виїхати за викликом. Основні несправності усуваються в день приїзду майстра, крім складних поломок. Виїжджаємо на термінові замовлення в будь-який район Києва.

Вартість виклику становить від 70 грн. і залежить від віддаленості.

Схожі публікації