Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Еlectrolux

Ремонт пральних машин Еlectrolux

Як і вся побутова техніка, б/в пралки з часом також ламаються. Причини бувають різні, але найчастіше поломки трапляються з вини користувача через неправильну експлуатацію побутової техніки: використання жорсткої води для прання, неправильне завантаження білизни, проблеми з електрикою тощо.

Майстер ремонтує пральну машину Еlectrolux

Сервісний центр вРемонт виконає домашній післягарантійний ремонт пральних машин Еlectrolux у будь-якому районі Києва та +20 км за його межами. Наші майстри оперативно виконують діагностику та ремонт різних моделей пральних машин Еlectrolux: з фронтальним або вертикальним завантаженням, вбудовані або окремо стоячі, з опцією сушіння або пари.

Найчастіші поломки пральних машин Electrolux

  1. Порушення електроживленняПричина може бути в пошкодженні мережевого шнура, розетки, фільтра або контролера. Також можливо, спрацював ПЗВ.
  2. Нещільне закриття дверцят люкаЦе може бути наслідком защемлення білизни або поломки замка. На дисплеї пралки в цьому разі з’явиться помилка E40 або E41.
  3. Проблеми із заливом або зливом водиЦе може бути пов’язано із засміченням фільтра, зливного або заливного шланга, помпи або трубки пресостата. Також зношуються датчики тиску, рівня або температури води. На дисплеї можуть з’явитися коди помилок від E10 до E39.
  4. Несправність двигуна або приводуНайчастіше зношуються щітки, підшипники, ремені, семістори. У разі цієї поломки на дисплеї випливають коди помилок E52, E54, E57 або E90.

Як викликати сервісного майстра

Якщо ваша пралка не вмикається, не полоще, не пере, не пере, не віджимає або тече, значить, настав час викликати майстра сервісного центру “вРемонті”.

Для оформлення виклику майстра телефонуйте або залишайте заявку онлайн.

Схожі публікації