Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Candy

Ремонт пральних машин Candy

Ми працюємо оперативно, щодня без святкових і вихідних днів з 8:00 до 22:00 і завжди готові прийти на допомогу в цьому питанні. Виїжджаємо на термінові замовлення в будь-який район Києва. Практично всі поломки усуваємо в день виїзду майстра.

Вартість адресного виклику майстра становить від 70 грн. і залежить від віддаленості клієнта.

Виїзд майстра в день звернення

Майстер ремонтує пральну машину Candy

Сервісний центр вРемонт пропонує послугу ремонту пральних машин у Києві вдома у замовника. Понад 10 років ремонтуємо пральні машини Candy, тому в цьому питанні дуже добре розбираємося.

Беремося за дрібні та складні ремонти, якщо пральна машина Candy не на гарантії або поломка не є гарантійним випадком. Дрібні та середні поломки усуваються вдома, тоді як серйозні несправності, що вимагають повного розбирання пралки, ми усуваємо в сервісному центрі.

Ремонт і діагностика пральних машин на дому

Наші майстри виконають ремонт будь-якої складності з дотриманням технологічних норм. Швидко усувають причину поломки і змінюють зношені деталі машинки:

  • ТЕН.
  • Підшипники.
  • Датчики.
  • Фільтри.
  • Електричні компоненти та електроніка.
  • Ущільнювач дверцят та тощо.

Відновлюємо працездатність двигунів і насосів пральних машин Candy (міняємо щітки електродвигуна і крильчатку помпи, наприклад).

Для заміни використовуємо виключно оригінальні запчастини та витратні матеріали, тому сміливо даємо гарантію на запчастину до машинки Candy від 3-х місяців до 2-ох років.

Вартість ремонту пральної машинки буде зрозумілий тільки після діагностики та пошуку причин поломки майстром нашого сервісного центру.

Як оформити замовлення

Щоб викликати майстра, телефонуйте або заповнюйте заявку на сайті.

За можливості вкажіть модель пралки, ознаку несправності, щоб майстер розумів приблизний фронт робіт.

Схожі публікації