Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин Ariston

Ремонт пральних машин Ariston

Італійські машинки Ariston хоча і знамениті своєю надійністю, але рано чи пізно теж ламаються, залежно від правильності експлуатації.

Сервісний центр вРемонт виконує післягарантійний ремонт пральних машин Ariston після закінчення гарантії або коли поломка не є гарантійним випадком.

Ремонт пральних машин Ariston на дому

Майстер ремонтує пральну машину Ariston

Наша компанія з 2013 року ремонтує на дому побутову техніку, і пральні машинки зокрема. Працюємо за заявкою або дзвінком. Добре знаємо, що найчастіше ламається в пральних машинках і як швидко усувати поломки.

Що найчастіше ламається в пральній машині автомат Ariston:

  1. Електричні компонентиПричиною може бути потрапляння вологи, перепади напруги та механічні пошкодження.
  2. ЕлектромоторЗазвичай несправність пов’язана з перегрівом мотора, зносом щіток і підшипників.
  3. ПомпаНайчастіше проблема пов’язана з руйнуванням крильчатки і засміченням шланга зливу.
  4. ТЕННагрівальні елементи передчасно перегорають і зношуються через сольові відкладення, які містяться в жорсткій воді.
  5. ЛюкЗазвичай ламається ПБЛ (пристрій блокування люка), засувка або зношується ущільнювач.
  6. ДатчикиНагріву води, визначення обертів приводного мотора, кількості води в баку (пресостат), ступеня забрудненості води, вібрації, зважування прання.

Замовити виїзд майстра в Києві

Під час оформлення заявки вкажіть модель пралки, ознаки поломки, адресу та час візиту майстра. Майстри сервісного центра вРемонт працюють щодня з 8 до 22 години без свят і вихідних.

Вартість виклику майстра становить від 70 грн. і залежить від віддаленості.Ціна ремонту визначається після діагностики поломки і залежить від складності поломки та часу роботи майстра.

Схожі публікації