Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт пральних машин AEG

Ремонт пральних машин AEG

Наш сервісний центр обслуговує всі райони Києва. Майстер у будь-який зручний для вас час приїде для діагностики несправності. У 98% випадках ремонт пральної машинки здійснюється в день виїзду фахівця.

У разі складних несправностей пральна машинка доставляється нашим транспортом у сервіс, а після ремонту встановлюється назад.

Майстер ремонтує пральну машину AEG

Німецький бренд AEG відомий високою якістю і надійністю своїх пральних машин. Але, як і будь-яка побутова техніка, пральні машини AEG можуть ламатися. І часто в найбільш невідповідний момент. Якщо машинка на гарантії, то ви звертаєтеся до гарантійного сервісу для безкоштовного ремонту.

Але якщо гарантійний термін закінчився або поломка не ремонтується за гарантією, сміливо викликайте майстра сервісного центру вРемонт.

Чому до нас звертаються:

  1. Працюємо з 2013 року у сфері ремонту побутової техніки.
  2. Виїжджаємо на виклики в будь-який день тижня, у святкові та вихідні.
  3. Використовуємо для заміни оригінальні запчастини та комплектуючі.
  4. Надаємо гарантії на запчастини та ремонт побутової техніки.
  5. Даємо доступні ціни на ремонт пральних машин AEG.
  6. Ремонтуємо старі та нові моделі пральної машини автомат торгової марки AEG.
  7. Дотримуємося всіх технологічних норм.

Ремонт пральних машин AEG АЕГ у Києві

Діагностика та ремонт: ціни

При замовленні послуги ремонту пральної машини автомат діагностика безкоштовна. Виклик майстра становить від 70 грн. і залежить від віддаленості замовника. Вартість ремонту залежить від причини поломки і визначається за результатами діагностики. У нашому прайс-листі вказані ціни на деякі види ремонту пральної машини.

Як замовити виїзд майстра

Для оформлення заявки зв’яжіться з нашим консультантом або заповніть форму на сайті, вказавши модель пральної машини AEG | АЕГ, ознаки поломки, адресу та зручний час для візиту майстра.

Схожі публікації