Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00
Ремонт побутової техніки Бренди Ремонт холодильників Samsung

Ремонт холодильників Samsung

Послідовність робіт з ремонту холодильників Samsung

Етапи робіт:

Майстер ремонтує холодильник Samsung

  1. ДіагностикаСервісний інженер визначає причину несправності та виявляє запчастини, що вийшли з ладу. Діагностика безкоштовна за умови замовлення подальшого ремонту силами наших майстрів.
  2. Заміна або відновлення деталей/вузлівМайстер здійснює безпосередньо ремонт холодильника, замінюючи або відновлюючи пошкоджені деталі та частини: компресор, термостат, блок управління, випарник, фільтр, реле, вентилятор тощо. Для заміни ми використовуємо виключно оригінальні запчастини та комплектуючі.
  3. Перевірка холодильника на працездатністьІнженер перевіряє, що холодильник працює справно і відповідає заявленим у паспорті параметрам.
  4. Оформлення гарантійного листаКлієнту видається гарантійний талон на виконану роботу і замінені запчастини. Термін гарантії може варіюватися від 3 місяців до 2 років, залежно від характеру несправності. Гарантія підтверджує якість нашої роботи і дає право на безоплатне усунення поломки в разі повторної несправності.

Виїзд майстра додому в Києві

Для замовлення сервісного майстра вам потрібно зателефонувати за вказаними на сайті контактами або залишити заявку на сайті. У заявці слід вказати модель холодильника (дивитися на шильдику), ознаки поломки (не холодить, не вмикається тощо), адресу, дату і час приїзду майстра.

В узгоджений час за вказаною адресою очікуйте на приїзд майстра сервісного центру (графік роботи з 8.00 до 22.00 щодня).

Схожі публікації