Працюємо щоденно з 8:00 до 22:00

Блог

Гайди Ремонт електроплити власноруч: як виконати?

Перед тим, як розібрати електроплиту, потрібно ознайомитися зі схемою підключення та провести її огляд, щоб унеможливити або підтвердити зовнішні дефекти, некоректне підключення.  Діагностика проходить так:

Перевірте розетку.  Перше, на що слід звернути увагу, це розетка, до якої підключено пристрій.  Під час огляду повинні бути відсутні темні пригорілі плями.  Крім того, можна спробувати підключити інший електроприлад і перевірити його працездатність.
Знайдіть непрацюючі конфорки або регулятори температури…

06.11.2023
Поради Потік кондиціонер: чому і що робити?

Основна причина, чому капає вода з внутрішнього блоку спліт-системи – некоректне використання, а скоріше, недотримання співвідношення температур. Якщо за вікном температура нижча за ту, що рекомендує виробник, це призводить до збоїв у роботі теплообмінника, його перемерзання, закупорки льодом і появи протікань.

23.10.2023
Корисна інформація Як під’єднати пральну машину правильно?

Від того, як під’єднати пральну машину, залежатиме не тільки зручність експлуатації, а й довговічність пристрою. Навіть невелика помилка через деякий час стає причиною серйозного ремонту пральних машин. Тому перед підключенням пральної машини важливо ознайомитися з інструкцією виробника. Викладених рекомендацій потрібно дотримуватися неухильно, якщо встановлення виконується своїми руками.

16.10.2023
Корисна інформація ТОП 5 методів як почистити водонагрівач від накипу в домашніх умовах

Методи очищення не змінюються. Підійде чистка бойлера лимонною кислотою, оцтовим розчином та іншими м’якими за своїм складом рідинами. Також не варто забувати про те, що на увагу заслуговує і бак нагрівача, який, незалежно від того, який тип нагрівального елемента встановлений у бойлері, потребує постійного очищення.

14.10.2023
Огляд товарів Особливості циклів прання пральних машин Samsung

Кожен виробник забезпечує свої пральні машини певною кількістю програмних режимів. І залежно від класу пристрою їх кількість може змінюватись. Пральні машини під брендом Samsung мають розширений набір можливостей, які здебільшого недоступні на техніці інших виробників. У цій невеликій публікації будуть розглянуті особливості циклів машинок Samsung, які здатні оптимально виконати прання будь-яких ваших речей.

04.10.2023
Холодильник вибиває пробки. Ремонт у Києві
Поради Холодильник вибиває пробки

Автоматичні запобіжники забезпечують захист проводки та самих приладів від перевантаження струмом. При правильно спроектованій та прокладеній проводці на кожну електророзетку передбачається окремий автомат. Але якщо в житло проводку прокладали ще багато років тому або на етапі проектування було допущено помилки, на один автомат може бути включена група споживачів. У таких випадках при збільшенні навантаження на одному з них вибивають пробки і всі електроприлади, включені на цей промінь, знеструмлюються.

25.09.2023